zsaslawno.pl
Odwiedź ZSA Sławno na Facebook PDF Print E-mail

Zapraszamy do naszego fanpage na facebook :) ZOBACZ

 
Terminy egzaminów poprawkowych PDF Print E-mail

Terminy egzaminów poprawkowych sierpień 2019

Read more...
 
Harmonogram zaliczenia wakacyjnych praktyk zawodowych PDF Print E-mail

Harmonogram zaliczenia wakacyjnych praktyk zawodowych

dalsze informacje
 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego PDF Print E-mail

19 czerwca zakończył sie nasz rok ciężkiej pracy! Tego dnia pożegnaliśmy absolwentów klas III szkoły zawodowej i rozpoczęliśmy wakacje. Wszyscy mamy nadzieję na udany wypoczynek i ponowne spotkanie we wrześniu! 

 
Podsumowanie szkolnego roku sportowego PDF Print E-mail

W dniu 12.06.2019r w hali OSiR przy SP 3 w Sławnie odbyło się uroczyste zakończenie roku sportowego. W gronie sportowców wszystkich szkół i przedstawicieli władz powiatowych zostały wręczone dla najlepszych puchary, dyplomy i nagrody. Miło nam podzielić się informacją, że nasza szkoła po raz 8 z rzędu stanęła na najwyższym stopniu podium. Gratulujemy naszym sportowcom!!! Brawo wy!!!

 
"Bądźmy razem" PDF Print E-mail

7 czerwca na terenie rekreacyjnym Państwa  Kryszczuk  w Darłowie PCPR zorganizował Dzień Rodzicielstwa Zastępczego „Bądźmy Razem”. Wolontariuszki z naszej szkoły: Małgorzata Leichmitz, Dominika Wełnicka, Weronika Skwarek, Martyna Kiedrowicz, Ola Kasprzak, Sylwia Zaborowska, Julia Kowalik, Natalia Łysko, Wiktoria Głuszek pracowały i bawiły się przy kilku stanowiskach.

czytaj więcej...
 
Wycieczka do Aboretum PDF Print E-mail

Uczniowie klas I, II, III Technikum Architektury Krajobrazu uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Karniszewickiego Arboretum. Arboretum powstało w 1881 roku z okazji Zjazdu Pomorskiego Towarzystwa Leśnego. Dziś stanowi doskonały obiekt edukacyjny. Oprócz wielu gatunków roślin takich jak    m. in. żywotnik olbrzymi, jodła kaukaska czy choina kanadyjska, wyposażone jest w wiatę edukacyjną, miejsce na ognisko oraz liczne miejsca odpoczynku. Zwiedzanie z przewodniczką pełne było informacji i ciekawostek, a potem przy ognisku upiekliśmy kiełbaski i dzieliliśmy się wrażeniami.

 
II Piknik Naukowy Agro PDF Print E-mail

W piątek 24 maja odbył się w naszej szkole II Naukowy Piknik Agro połączony z Dniem Otwartym szkoły. W tym roku zaprosiliśmyi uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Młodzież brała udział w różnorodnych pokazach naukowych przeprowadzonych przez firmę SmartLab z Gdańska.

czytaj więcej
 
Wycieczka klasy III bZ PDF Print E-mail

8 maja uczniowie klasy III BZ z wychowawcą zwiedzali położone w Ustce Bunkry Bluchera. Zwiedzanie poprzedziła krótka prelekcja na temat historii Pomorza i samych bunkrów.

 
Nowy Dyrektor ZSA PDF Print E-mail

Miło nam poinformować, że konkurs na dyrektora ZSA wygrał pan Marian Krakowski!!! Gratulujemy i życzymy sukcesów w kierowaniu naszą placówką oraz owocnej współpracy z całą społecznością ZSA.

 
Pożegnaliśmy nasze klasy maturalne... Print E-mail

W dniu 26.04.2018 uczniowie klasy  IV Technikum Informatycznego/ Technikum Architektury Krajobrazu oraz IV Technikum Ekonomicznego /Technikum Żywienia zostali naszymi absolwentami. Życzymy Wam powodzenia na egzaminie maturalnym, realizacji Waszych marzeń związanych z dalszym kształceniem oraz tego, żebyście mogli w życiu robić to, co da Wam radość, spełnienie i możliwość godnego życia... Nie rezygnujcie z marzeń!!!

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 79