zsaslawno.pl
Odwiedź ZSA Sławno na Facebook PDF Print E-mail

Zapraszamy do naszego fanpage na facebook :) ZOBACZ

 
Olimpiada Statystyczna w Szczecinie PDF Print E-mail

 

Natalia Łysko z klasy IIa T, Aleksandra Kasprzak z klasy IIIa T oraz Ewelina Wiśniewska z klasy IVaT w dniu 4 grudnia 2019 roku wzięły udział w Zawodach Okręgowych Olimpiady Statystycznej w Szczecinie. Uczestnicy mieli do rozwiązania dwa testy, a w oczekiwaniu na wyniki  wysłuchali wykładu „Nieruchomości wokół nas”. 

 
Z wizytą w Stowarzyszeniu Księgowych w Koszalinie PDF Print E-mail

 Uczniowie klas trzecich i czwartych technikum ekonomicznego na zaproszenie Stowarzyszenia Księgowych Oddział w Koszalinie,  udali się na wycieczkę do siedziby Stowarzyszenia.

czytaj dalej...
 
Adwentu czas... PDF Print E-mail

Klasa 3b przy pieczeniu pierników...

zobacz więcej
 
Andrzejki w bibliotece PDF Print E-mail

W ostatni piątek nasza biblioteka, za sprawą popularnych Andrzejek, zamieniła się w jaskinie magii. Nie tylko panny mogły tego dnia poznać swoją przyszłość, czy imię przyszłego wybranka, również kawalerowie chętnie brali udział we wróżbach.

 
Dzień Przedsiębiorczości 2019 PDF Print E-mail

Uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie przystąpili do realizacji programu pod hasłem „Światowy Tydzień  Przedsiębiorczości”. Projekt ten zakładał odbycie jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, która dała uczniom możliwość weryfikacji planów edukacyjnych.

czytaj dalej
 
Kocham Cię Polsko! PDF Print E-mail

Dnia 25 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej odbyła się druga edycja quizu KOCHAM CIĘ POLSKO. W rozgrywkach wzięły udział dwa rywalizujące ze sobą zespoły 5-cio osobowe BIALI i CZERWONI. Zwycięstwo odniosła drużyna BIAŁYCH. Gratulujemy! Quiz odbył się w ramach trwających w listopadzie obchodów Święta Odzyskania Niepodległości.

 
Młodzieży czytanie PDF Print E-mail

Delegacja młodzieży Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie wzięła udział w kolejnej, czwartej już edycji akcji „Młodzieży Czytanie”, która odbyła się 20 listopada 2019 r. w Delegaturze Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie. Młodzież przygotowała p. Agnieszka Zimna.

 
Projekt "Bakcyl" PDF Print E-mail

 18 listopada 2019r. odbyła się pierwsza tura warsztatów z edukacji finansowej z Panem Maciejem Leśków. W spotkaniu uczestniczyły klasy 1aT i 2bT. Zajęcia poprowadzone przez Pana Dyrektora były bardzo interesujące,  młodzież chętnie uczestniczyła w dyskusji, zadawała fachowe pytania z zakresu bankowości i finansów. W opinii młodzieży warsztaty przybliżyły  zawód bankowca i zagadnienia  z zakresu bankowości. Projekt BAKCYL to stały proces przekazywania młodzieży, przez pracowników bankowych, praktycznej wiedzy finansowej i umiejętności wykorzystywania usług finansowych, tak aby ułatwić im świadomy i pomyślny start w dorosłe życie w nowoczesnym społeczeństwie.

czytaj więcej
 
Warsztaty żywieniowe PDF Print E-mail

W dniu 18 listopada nauczyciele żywieniowcy: Pani Maria Dankowska oraz Ireneusz Parszczyński zorganizowali warsztaty na temat zdrowego stylu życia. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Młodzież została uwrażliwiona na niewłaściwe zwyczaje żywieniowe szkodzące ich zdrowiu, brak ruchu, spożywanie napojów energetyzujących, palenie e-papierosów. Niektórzy mogli zbadać zawartość w swoim organizmie wewnętrznego tłuszczu za pomocą prostych metod.

 
Dzień Przedsiębiorczości PDF Print E-mail

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 82