II Piknik Naukowy Agro PDF Print E-mail

W piątek 24 maja odbył się w naszej szkole II Naukowy Piknik Agro połączony z Dniem Otwartym szkoły. W tym roku zaprosiliśmyi uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. Młodzież brała udział w różnorodnych pokazach naukowych przeprowadzonych przez firmę SmartLab z Gdańska.

Pod czujnym okiem naukowców uczniowie przeprowadzali również eksperymenty z elektrolizy. Dodatkowo młodzież miała okazję przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy zademonstrowane przez Szkolną Drużynę Medyczną. Natomiast Szkolne Koło Robotyki zaprezentowało najnowsze technologie w dziedzinie energii odnawialnych. Uczestnicy pikniku mogli także skorzystać z poczęstunku w postaci smażonych kiełbasek i słodkich wypieków przygotowanych przez klasy żywieniowe, oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną ZSA.