zsaslawno.pl
Szkolne Dni Przedsiębiorczości 2019 PDF Print E-mail

W marcu 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Sławnie przystąpili do realizacji programu pod hasłem „ Szkolne Dni Przedsiębiorczości”. Projekt ten zakładał odbycie jednodniowej wizyty w wybranym miejscu pracy, która dała uczniom możliwość weryfikacji planów edukacyjnych. Pozwoliła na zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, poprzez pozyskanie informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danej pracy.

Read more...
 
Promocja szkoły PDF Print E-mail

W dniach 26 i 28 marca uczniowie szkoły branżowej, zawodowej oraz różnych klas technikum, prezentowali ofertę szkoły przyszłym absolwentom gimnazjów i szkół podstawowych.

 
Zbiórka krwi - marzec 2019 PDF Print E-mail

Dnia 28 marca 2019 roku odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi. Zgłosiło się na nią 28 dawców, zarejestrowano do oddania krwi 25 uczniów, którzy oddali  11 250 ml krwi pełnej. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom za ich wielkie serce!

 
DKMS w ZSA PDF Print E-mail

26 marca 2019 roku zorganizowaliśmy Dzień Dawcy Szpiku. Zarejestrowano 18 potencjalnych dawców komórek macierzystych, a to znaczy 18 ludzi o dobrych sercach! Dziękujemy WAM BARDZO! Dziękujemy również naszym wolontariuszom (Karolina Jasik, Klaudia Szymanek, Daria Egierd, Danusia Zalewska, Bartek Stryczyński, Patrycja Nogieć, Roksana Jędraszczyk, Laura Jędrzejczyk, Ewelina Wiśniewska), którzy włożyli w to całe serducho

 
Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych PDF Print E-mail

Wojewódzki etap olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się 15 marca 2019 r. w Wojewódzkim Oddziale ZUS w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Martyna Kiedrowicz 2TE, Julia Lisiecka i Wiktoria Mazalon z klasy III TŻiUG. II etap polegał na rozwiązaniu testu, gdzie decydowała szybkość wykonania zadania i prawidłowość rozwiązania testu. Niestety, nie udało się uzyskać minimum uprawniającego do udziału w etapie centralnym.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 180