zsaslawno.pl
Nowy Dyrektor ZSA PDF Print E-mail

Miło nam poinformować, że konkurs na dyrektora ZSA wygrał pan Marian Krakowski!!! Gratulujemy i życzymy sukcesów w kierowaniu naszą placówką oraz owocnej współpracy z całą społecznością ZSA.

 
Pożegnaliśmy nasze klasy maturalne... Print E-mail

W dniu 26.04.2018 uczniowie klasy  IV Technikum Informatycznego/ Technikum Architektury Krajobrazu oraz IV Technikum Ekonomicznego /Technikum Żywienia zostali naszymi absolwentami. Życzymy Wam powodzenia na egzaminie maturalnym, realizacji Waszych marzeń związanych z dalszym kształceniem oraz tego, żebyście mogli w życiu robić to, co da Wam radość, spełnienie i możliwość godnego życia... Nie rezygnujcie z marzeń!!!

 
Dziewczyny z Ekonoma na Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach PDF Print E-mail

Dnia 12 kwietnia 2019r. w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się IX Ogólnopolski Finał Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowany przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Ministerstwa Finansów. 

czytaj więcej
 
InfoSłupia 2019 PDF Print E-mail

Uczniowie klasy 3 technikum informatycznego: Wojtkowski Sebastian, Krysik Maciej, Letkomiller Łukasz oraz uczeń klasy 4 technikum informatycznego: Joźwik Filip, reprezentowali szkołę w Międzywojewódzkim Konkursie InfoSłupia.

 
Marzec miesiącem matematyki PDF Print E-mail

Podsumowaliśmy miesiąc kultury matematycznej. Przez cały marzec odbywały się w naszej szkole imprezy związane z królową nauk. Dnia 12 marca odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla szkół gimnazjalnych i klas ósmych szkół podstawowych. Na początku miesiąca ogłosiliśmy konkurs fotograficzny "Złap matematykę w kadr aparatu".

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 180